جعبه گشایی نیکون D850

با دوستان هنرمندتون به اشتراک بگذارید

نیکون چند روز قبل از دوربین پرچم‌دار جدید خودش یعنی D850 رونمایی کرد . دوربینی که به راحتی همتای کنونی خودش یعنی ۵D mark IV رو به چالش می‌کشه . حالا این دوربین وارد بازار شده و بدون شک براتون خیلی جذاب خواهد بود که ویدئوی جعبه گشایی (unboxing) این دوربین رو ببینید . پس این پست برای شماست .

نیکون D850 وارد بازار شد

چند روزی هست که D850 وارد بازار شده و طبیعتا عکاس ها و منتقدای زیادی تو کل جهان تا این لحظه از آنباکسینگ این دوربین ویدئو بیرون دادن . من صبر کردم تا ویدوئو های مختلف رو ببینم و بررسی کنم تا بهترینش رو بذارم روی سایت ؛ الان هم انتخاب خودم رو کردم و شما رو به دیدن این ویدئو دعوت میکنم .

این ویدئو به صورت زنده پخش شده !

این ویدئو در کانال یوتیوب تونی نورثروپ ، یکی از معروف ترین عکاس ها و یوتیوبرهای آمریکایی به صورت زنده پخش شد . خود من هم داشتم فیلم آنباکسینگ رو به صورت زنده از کانالش میدیدم . برای همین تصمیم گرفتم همین فیلم رو به عنوان بهترین فیلم آنباکسینگ D850 روی رضاصاد قرار بدم ؛ چون کاملا طبیعی و بدون آماده سازی های تصنعی ضبط شده .

درباره‌ی نویسنده‌ی این مقاله

رضا صادقی
رضا صادقی(مدیر سایت)
من رضاصادقی هستم . مدیر وبسایت رضاصاد . عکاس ، طراح ، ادیتور ، ریتاچر ، تدوینگر ، نویسنده ، مدرس ،مدیر تبلیغات ، کارشناس فروش . این سایت رو تاسیس کردم تا بزرگترین و جامع ترین سایت هنری فارسی زبان باشه

اگه این مقاله رو مطالعه کردید یک معنی واضع داره : اینکه شما یک هنردوست هستید . پس نظر شما برای ما بی‌نهایت مهمه . با نوشتن نظرتون به سایت ما افتخار می‌دید ؟

یک دیدگاه